מובאים כאן אלבומים שהוצאתי תחת שמי הקודם, מבחר שירים, קטעי הופעות חיות, לחנים לשירי דוד פוגל, שירי בתי קפה, קטעי גיטרה, וגרסאות כיסוי.

1700 סיבות לחייך

אלבום הבכורה שלי, שיצא בשנת 1999. האלבום מגוון מאד מבחינה סגנונית. יש בו נגיעות של סווינג, קברט, שנסון, רוק, והוא ספוג ברוח שנות השבעים הישראליות. בשיר אחד בו מתארח הפסנתרן והמעבד נחום פרפרקוביץ, איש להקת "הפלטינה" ומחלוצי הג'אז הישראלי.

50 ₪ כולל משלוח

הבולגריה שהיתה לי בזלצבורג

זהו אלבום שהקלטתי בביתי בשבת אחת בשנת 2002, בלוויית גיטרה ופסנתר חשמלי בלבד. מלכתחילה הוא נועד להוות מקבץ של סקיצות עבור אלבום פופ, אבל הדים שהגיעו ממנו עודדו אותי לראותו כעומד בפני עצמו. כל שיריו סובבים סביב ציר הארוטיקה והרומנטיקה, הן לנוכח התממשותן והן לנוכח העדרן.

50 ₪ כולל משלוח

בכיוון הנכון

זהו אלבום שהקלטתי ב"צוללת הצהובה" בשבת אחת בשנת 2007, בלוויית פסנתר בלבד. יש לי יחס מיוחד לאלבום זה, כמעין פסל שחצבתי לבדי באפלה, שכן פסנתר הוא כלי שכל מה שאני יודע בו הוא פרי של לימוד עצמי. חשבתי מלכתחילה לכנות את האלבום "דם על השנהב", מפאת הדגש שניתן בו להטחה תקיפה בקלידים, אבל הכיף שהיה לי במהלכו הוביל אותי לבחור שם אופטימי יותר.

50 ₪ כולל משלוח

לא בקטע של קונפליקט

באלבום זה, שיצא בשנת 2011, אני משתף פעולה עם שני מוסיקאי ג'אז נהדרים, שהנגינה עמם היתה עבורי עונג אחד גדול: אלי מגן בקונטרבס, וסטיב פסקוף בגיטרה חשמלית. האלבום מכיל התקפות הומוריסטיות על המצ'ואיזם הצה"לי ("פגישה אצל הרמטכ"ל"), על הפופ הים-תיכוני ("גל של חובבי סקרים"), על ריבים מטופשים בזוגיות ("לא בקטע של קונפליקט"), לצד כמה שירים רומנטיים מובהקים כמו "בכסאות הקש של קפה נוקטורנו", שהוא שיר הלל לבית קפה ירושלמי בו הרביתי לשבת במהלך העבודה על האלבום.

50 ₪ כולל משלוח

מבחר שירים

קטעי הופעות חיות

לחנים לשירי דוד פוגל

שירי בתי קפה

קטעי גיטרה

גרסאות כיסוי